SERDUSZKO Z MLECZNEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI

, , ,

SERDUSZKO Z MLECZNEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI

15.00 

Przed Wami niezwykłe Serduszko z Mlecznej Czekolady z Liofilizowanymi Malinami, Prazynkami i Migdałem – połączenie wyrafinowanej słodyczy i intensywnych smaków, stworzone z myślą o wyjątkowych chwilach miłości podczas Walentynek.

SERCE ZA SERCE

To serduszko z mlecznej czekolady to prawdziwy rarytas dla podniebienia, zanurzony w romantycznej atmosferze walentynkowej. Kremowa czekolada spotyka się z intensywnymi smakami liofilizowanych malin, słodkich prażynkowych akcentów i chrupiącego migdała, tworząc niepowtarzalną melodię smakową.

Ręcznie wykonane z najwyższej jakości składników, nasze serduszko jest nie tylko wykwintnym przysmakiem, ale także wyrazem miłości i uwagi do szczegółów. Każdy kęs to wyjątkowy moment smakowej ekstazy, doskonały do dzielenia się z ukochaną osobą.

Podarujcie sobie nawzajem to wyjątkowe Serduszko z Mlecznej Czekolady z Liofilizowanymi Malinami, Prazynkami i Migdałem, by uczcić Waszą miłość w wyjątkowy sposób. Niech te wyrafinowane smaki staną się słodkim wyrazem Waszych uczuć w tym szczególnym dniu Walentynek.

 

Waga netto-35 g

Składniki ; kuwertura mleczna ( cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, mleko pełne w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy, aromat), maliny liofilizowane , prazynka ( mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny, syrop glukozowy, serwatka w proszku, masło klarowane, sól, emulgator: lecytyna rzepakowa, aromat: waniliowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, barwnik: ekstrakt z papryki, złoty barwnik spożywczy  ( E555, E172)

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
SERDUSZKO Z MLECZNEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI
15.00 
Scroll to Top