Serduszka z bakaliami, 9 szt ,WALENTYNKI

, ,

Serduszka z bakaliami, 9 szt ,WALENTYNKI

41.00 

Rozkoszujcie się niezapomnianą ucztą smaków z naszym ekskluzywnym zestawem czekoladek w walentynkowym wydaniu – 9 serduszek pełnych miłości. To wyjątkowy podarunek, który w sobie skrywa trzy różnorodne smaki czekolady, kuszące bakalie i eleganckie detale walentynkowe.

SERCE DO KOCHANIA

Availability: Na stanie

 

W tym romantycznym zestawie znajdują się:

  1. Czekolada Biała z Truskawkami: Delikatna biała czekolada, rozkosznie kremowa, wzbogacona soczystymi kawałkami truskawek. Każde serduszko to nie tylko smakowe doznanie, ale również subtelny wyraz czułości.

  2. Czekolada Mleczna z Żurawiną: Tradycyjna czekolada mleczna, harmonijnie połączona z wyrazistą żurawiną. Ten smakowy duet stworzy w ustach niezapomnianą melodię słodyczy, idealną dla koneserów czekolady.

  3. Czekolada Ciemna z Malinami: Intensywna, gorzka czekolada, spotyka się z kuszącymi malinami, tworząc zaskakujący taniec smaków. Każde serduszko jest małą esencją namiętności.

Zestaw jest starannie umieszczony w eleganckim pudełku z zawieszką w kształcie serduszka, co dodaje mu wyjątkowego walentynkowego uroku. To nie tylko pyszne czekoladki, ale również wyrafinowany sposób na wyrażenie miłości i troski o szczegóły w tym wyjątkowym dniu.

 
 

waga netto -80 g

wymiary pudełka -15X15x2 cm

Składniki :kuwertura mleczna ( cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, mleko pełne w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy, aromat), ;kuwertura ciemna (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator; lecytyny sojowe),kuwertura biała (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku,lecytyna sojowa, ekstrakt z wanilii),żurawina suszona (żurawina 66 %,cukier,olej słonecznikowy), trusakwki liofilizowne, maliny liofilizowane  złoty barwnik spożywczy (E555, E172)

 
 

CZEKOLADKI  SĄ  WYSYŁANE Z ZAWIESZKĄ 'KOCHAM CIĘ’ , JEŚLI  ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZAMIANĘ NA ZAWIESZKĘ 'KOCHAM CIĘ, ŻE OJEJU’ LUB 'WALENTYNKI 2024″ PROSZE O WPISANIE TEGO W UWAGACH 

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Serduszka z bakaliami, 9 szt ,WALENTYNKI
41.00 

Availability: Na stanie

Scroll to Top