SERDUSZKO Z BIAŁEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI

, , ,

SERDUSZKO Z BIAŁEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI

15.00 

Przedstawiamy nasze wyjątkowe Serduszko z Białej Czekolady z truskawkami i pistacjami – niezapomniana uczta smakowa, stworzona z myślą o wyjątkowych chwilach miłości podczas Walentynek

SERCE ZA SERCE

To serduszko z białej czekolady jest prawdziwym arcydziełem cukierniczym, zanurzonym w atmosferze romantycznych walentynek. Delikatność białej czekolady łączy się z intensywnym smakiem truskawki liofilizowanej oraz chrupiącymi kawałkami pistacji, tworząc harmonijną symfonię smaków.

Ręcznie wykonane z najwyższej jakości składników, nasze serduszko to nie tylko przysmak dla podniebienia, ale również wyraz troski i miłości. Każdy kęs to podróż przez krainę delikatności i słodyczy, idealna do wspólnego dzielenia się z ukochaną osobą.

Podarujcie sobie nawzajem to wyjątkowe serduszko, by uczcić Waszą miłość w walentynkowy sposób. Niech ta subtelna kombinacja smaków stanie się słodkim wyrazem Waszych uczuć w tym wyjątkowym dniu.

Waga netto-35 g

Składniki ;  kuwertura biała (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, lecytyna sojowa, ekstrakt z wanilii), truskawki liofilizowane, pistacje , złoty barwnik spożywczy  ( E555, E172)

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
SERDUSZKO Z BIAŁEJ CZEKOLADY – WALENTYNKI
15.00 
Scroll to Top