Czekoladki z serduszkami ,WALENTYNKI

, ,

Czekoladki z serduszkami ,WALENTYNKI

45.00 

Rozkoszujcie się wyjątkową elegancją i doskonałym smakiem z naszym ekskluzywnym zestawem. To niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-walentynkowe, które łączy w sobie najwyższą jakość belgijskiej czekolady z subtelnością serduszek, tworząc niezapomniany festiwal słodkości.

CZEKOLADA PEŁNA MIŁOŚCI

Availability: Na stanie

 

W tym wyszukanym zestawie znajduje się równo 9 czekoladek białych i 9 mlecznych, każda to wytwór  rzemiosła cukierniczego, znakomicie łączącego smakowite doznania z elegancją prezentacji.

  • Czekolada Biała z Serduszkami: Delikatna, belgijska biała czekolada w formie serduszek to esencja subtelności i kremowej rozkoszy. Każda czekoladka to wyraz wyjątkowej troski o szczegóły i elegancji.

  • Czekolada Mleczna z Serduszkami: Tradycyjna, lekko karmelizowana czekolada mleczna, również w formie serduszek, zanurzona w delikatnym belgijskim smaku. To połączenie tradycji z nowoczesnością, idealne na wyjątkowe chwile.

Zestaw jest umieszczony w eleganckim opakowaniu, uroczo ozdobionym  zawieszką w formie serduszka, co dodaje mu wyjątkowej klasy i romantycznego uroku. To nie tylko wyjątkowe czekoladki, ale także delikatny sposób na wyrażenie miłości i troski o szczegóły w tym wyjątkowym dniu.

Odkryjcie razem z naszym zestawem nieskończony świat zmysłowych doznań i udajcie się w podróż przez wykwintne smaki belgijskiej czekolady, podkreślając jednocześnie wyjątkowość chwili

 
 

waga netto -100 g

wymiary pudełka -15X15x2 cm

Składniki :kuwertura mleczna ( cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, mleko pełne w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy, aromat),,kuwertura biała (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku,lecytyna sojowa, ekstrakt z wanilii), czerwony barwnik na bazie masła kakaowego ( masło kakaowe,emulgator ;lecytyna sojowa, barwnik; czerwien allura E129, przeciwutleniacz; ekstrakt z rozmarynu E392 ) barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. 

 
 

CZEKOLADKI  SĄ  WYSYŁANE Z ZAWIESZKĄ 'KOCHAM CIĘ’ , JEŚLI  ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZAMIANĘ NA ZAWIESZKĘ 'KOCHAM CIĘ, ŻE OJEJU’ LUB 'WALENTYNKI 2024″ PROSZE O WPISANIE TEGO W UWAGACH 

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Czekoladki z serduszkami ,WALENTYNKI
45.00 

Availability: Na stanie

Scroll to Top