Czekolada na patyku, mleczna z malinami – WALENTYNKI

, , ,

Czekolada na patyku, mleczna z malinami – WALENTYNKI

9.00 

Przedstawiamy naszą wyjątkową Czekoladę na Patyku, Mleczną z Malinami, w edycji specjalnej na Walentynki. To niezwykłe połączenie kremowej mlecznej czekolady z intensywnymi akcentami świeżych malin, tworzące niezapomniany smakowy raj na patyku.

NAJSŁODSZA OD SERCA

To nie tylko czekolada, to małe arcydzieło kulinarnego romansu, ujęte w formie serduszka, które nadaje mu wyjątkowego charakteru walentynkowego. Delikatność mlecznej czekolady otula kawałki soczystych malin, tworząc niebiańską symfonię smaków, która rozbudzi zmysły.

Ręcznie wykonana z najwyższej jakości składników, nasza Czekolada na Patyku to nie tylko smakowe doznania, ale również subtelny gest miłości. Doskonała jako prezent na Walentynki, aby podkreślić wyjątkowość chwili z ukochaną osobą.

Oferując Czekoladę na Patyku, Mleczną z Malinami, w edycji walentynkowej, podarowujecie nie tylko pyszny przysmak, ale także odrobinę słodyczy w romantycznym wydaniu, która sprawi, że Wasze Walentynki będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Waga netto -15 g

Składniki : kuwertura mleczna ( cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, mleko pełne w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy, aromat), kuwertura biała (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, lecytyna sojowa, ekstrakt z wanilii), maliny liofilizowane , złoty barwnik spożywczy  ( E555, E172)

Czekoladę można rozpuścić w filiżance ciepłego mleka lub kawy, dla otrzymania gładkiej struktury zalecam energiczne mieszanie.

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Czekolada na patyku, mleczna z malinami – WALENTYNKI
9.00 
Scroll to Top