Czekolada mleczna z pistacjami, WALENTYNKI

, ,

Czekolada mleczna z pistacjami, WALENTYNKI

28.00 

Zanurz się w rozkosznej chwili z naszą walentynkową, limitowaną edycją czekolady mlecznej z pistacjami. Ta wyjątkowa słodycz została stworzona, by podkreślić romantyczne chwile z ukochaną osobą.

PISATCJOWE LOVE

Availability: Na stanie

 

Czekolada mleczna, pełna delikatności i aromatu, wzbogacona jest chrupkimi pistacjami, tworząc harmonię smaków, która rozbudzi Twoje zmysły. Każdy kawałek ma subtelny zarys serca, co nadaje mu nie tylko wyjątkowej formy, ale także dodatkowej symboliki walentynkowej.

Drewniana zawieszka w kształcie serduszka dodaje temu przysmakowi uroku i sprawia, że staje się idealnym prezentem na Walentynki. Niech ta czekolada mleczna z pistacjami będzie nie tylko delektacją dla podniebienia, ale również wyrazem Twojej miłości i troski o szczegóły.

waga netto – 100 g

Składniki :kuwertura mleczna ( cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, mleko pełne w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy, aromat), pistacje , złoty barwnik spożywczy ( E555, E172).

CZEKOLADA JEST WYSYŁANA Z ZAWIESZKĄ „KOCHAM CIĘ”  JEŚLI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZAMIANĘ NA ZAWIESZKĘ  „KOCHAM CIĘ, ŻE OJEJU” LUB „WALENTYNKII 2024”  PROSZE O WPISANIE TEGO W UWAGACH 

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Czekolada mleczna z pistacjami, WALENTYNKI
28.00 

Availability: Na stanie

Scroll to Top