Czekolada ciemna z malinami, WALENTYNKI

, ,

Czekolada ciemna z malinami, WALENTYNKI

28.00 

Walentynkowa, limitowana edycja czekolady ciemnej z malinami. Ta wyjątkowa słodycz została stworzona z myślą o romantycznych chwilach z ukochaną osobą.

MIŁOŚĆ MA WIELE TWARZY

Availability: Na stanie

Czekolada ciemna o intensywnym smaku, wzbogacona świeżymi malinami, zapewni ci unikalne doznania kulinarno-miłosne. Każdy kawałek ma delikatny zarys serca, co nadaje mu nie tylko wyjątkowej formy, ale także dodatkowej symboliki walentynkowej.

Drewniana zawieszka w kształcie serduszka dodaje temu przysmakowi uroku i sprawia, że staje się idealnym prezentem na Walentynki. Niech ta czekolada będzie nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również wyrazem Twojej miłości i troski o szczegóły.

Waga netto -100 g

Składniki :  kuwertura ciemna (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator; lecytyny sojowe), maliny liofilizowane ( min 10%), złoty barwnik spożywczy ( E555, E172).

CZEKOLADA JEST WYSYŁANA Z ZAWIESZKĄ ” KOCHAM CIĘ, ŻE OJEJU”, JEŚLI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZAMIANĘ NA ZAWIESZKĘ „KOCHAM CIĘ’ LUB „WALENTYNKI 2024”  PROSZE O WPISANIE TEGO W UWAGACH 

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Czekolada ciemna z malinami, WALENTYNKI
28.00 

Availability: Na stanie

Scroll to Top