Czekolada biała z truskawkami, WALENTYNKI

, ,

Czekolada biała z truskawkami, WALENTYNKI

28.00 

Rozkoszuj się wyjątkową chwilą dzięki naszej limitowanej edycji czekolady białej z truskawkami walentynkową. Ta delikatna słodycz została stworzona z myślą o podkreśleniu romantycznych chwil z ukochaną osobą.

CZEKOLADA DO ZAKOCHANIA

Availability: Na stanie

Biała czekolada, pełna kremowej czułości, wzbogacona jest soczystymi kawałkami truskawek, tworząc zgrany duet smaków, który zachwyci Twoje kubki smakowe. Każdy kawałek ma delikatny zarys serca, nadając mu nie tylko wyjątkowej formy, ale także dodatkowej symboliki walentynkowej.

Drewniana zawieszka w kształcie serduszka dodaje temu przysmakowi uroku i sprawia, że staje się idealnym prezentem na Walentynki. Niech ta czekolada będzie nie tylko słodkim uniesieniem dla podniebienia, ale także wyrazem Twojej miłości i troski o szczegóły.

Otwórz swoje zmysły na harmonię smaków białej czekolady i truskawek, jednocześnie podkreślając wyjątkowość chwili. Nasza limitowana edycja czekolady białej z truskawkami walentynkową to doskonały sposób na wyrażenie miłości w tym wyjątkowym dniu.

 
 

Waga netto -100 g

Składniki : kuwertura biała (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, lecytyna sojowa, ekstrakt z wanilii), truskawki liofilizowane , złoty barwnik spożywczy ( E555, E172).

CZEKOLADA JEST WYSYŁANA Z ZAWIESZKĄ KOCJAM CIĘ, JEŚLI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO ZAMIANĘ NA ZAWIESZKĘ 'KOCHAM CIĘ, ŻE OJEJU’ LUB 'WALENTYNKI 2024′  PROSZE O WPISANIE TEGO W UWAGACH 

Czekoladę należy przechowywać suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednio padających promieni słonecznych.

Dla Państwa bezpieczeństwa moja pracownia jest wpisana do rejestru zakładów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Shopping Cart
Czekolada biała z truskawkami, WALENTYNKI
28.00 

Availability: Na stanie

Scroll to Top